Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Serwatka Futsal Team Żabno
Serwatka Futsal Team Żabno 6 16 31 - 14 5 1 0 1 3 5 - 4
2
PIŁKARSKI BRONX Lipa
PIŁKARSKI BRONX Lipa 7 16 50 - 19 5 1 1 1 0 4 - 5
3
FC NASA Zaklików
FC NASA Zaklików 7 15 20 - 14 5 0 2
4
PBI Wola Rzeczycka
PBI Wola Rzeczycka 7 14 24 - 17 4 2 1
5
Bezimienni Chwałowice
Bezimienni Chwałowice 7 11 25 - 22 3 2 2 1 1 5 - 5
6
Żurawina Nowiny
Żurawina Nowiny 7 11 24 - 17 3 2 2 1 1 5 - 5
7
Alaves Stalowa Wola
Alaves Stalowa Wola 6 6 14 - 24 2 0 4 1 3 4 - 2
8
Żaczki Wrzawy
Żaczki Wrzawy 7 6 16 - 25 2 0 5 1 0 2 - 4
9
YOUNG OLDS BOYS Żabno
YOUNG OLDS BOYS Żabno 7 3 8 - 28 1 0 6
10
LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Kępie Zaleszańskie 7 0 12 - 44 0 0 7
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
FC NASA Zaklików
3:0
YOUNG OLDS BOYS Żabno
LZS Kępie Zaleszańskie
2:3
Żaczki Wrzawy
Żurawina Nowiny
0:3
PIŁKARSKI BRONX Lipa
Bezimienni Chwałowice
2:0
Alaves Stalowa Wola
PBI Wola Rzeczycka
3:3
Serwatka Futsal Team Żabno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Żaczki Wrzawy
3:5
FC NASA Zaklików
LZS Kępie Zaleszańskie
1:3
YOUNG OLDS BOYS Żabno
Serwatka Futsal Team Żabno
5:4
PIŁKARSKI BRONX Lipa
PBI Wola Rzeczycka
3:1
Alaves Stalowa Wola
Żurawina Nowiny
5:5
Bezimienni Chwałowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawina Nowiny
6:0
YOUNG OLDS BOYS Żabno
PBI Wola Rzeczycka
3:1
FC NASA Zaklików
Serwatka Futsal Team Żabno
7:2
Bezimienni Chwałowice
LZS Kępie Zaleszańskie
2:22
PIŁKARSKI BRONX Lipa
Alaves Stalowa Wola
4:2
Żaczki Wrzawy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Żaczki Wrzawy
0:6
Serwatka Futsal Team Żabno
YOUNG OLDS BOYS Żabno
1:4
Bezimienni Chwałowice
LZS Kępie Zaleszańskie
2:3
FC NASA Zaklików
Żurawina Nowiny
3:3
PBI Wola Rzeczycka
Alaves Stalowa Wola
3:8
PIŁKARSKI BRONX Lipa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
PBI Wola Rzeczycka
3:2
Żaczki Wrzawy
YOUNG OLDS BOYS Żabno
2:4
PIŁKARSKI BRONX Lipa
LZS Kępie Zaleszańskie
2:6
Bezimienni Chwałowice
FC NASA Zaklików
- : -
Alaves Stalowa Wola
Serwatka Futsal Team Żabno
- : -
Żurawina Nowiny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kępie Zaleszańskie
2:3
Alaves Stalowa Wola
PIŁKARSKI BRONX Lipa
4:4
Bezimienni Chwałowice
FC NASA Zaklików
2:3
Serwatka Futsal Team Żabno
YOUNG OLDS BOYS Żabno
2:6
PBI Wola Rzeczycka
Żaczki Wrzawy
2:5
Żurawina Nowiny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kępie Zaleszańskie
1:4
Żurawina Nowiny
Bezimienni Chwałowice
2:3
FC NASA Zaklików
Alaves Stalowa Wola
3:7
Serwatka Futsal Team Żabno
PIŁKARSKI BRONX Lipa
5:3
PBI Wola Rzeczycka
YOUNG OLDS BOYS Żabno
0:4
Żaczki Wrzawy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
FC NASA Zaklików
3:1
Żurawina Nowiny
Bezimienni Chwałowice
- : -
PBI Wola Rzeczycka
PIŁKARSKI BRONX Lipa
- : -
Żaczki Wrzawy
LZS Kępie Zaleszańskie
- : -
Serwatka Futsal Team Żabno
Alaves Stalowa Wola
- : -
YOUNG OLDS BOYS Żabno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
PIŁKARSKI BRONX Lipa
- : -
FC NASA Zaklików
LZS Kępie Zaleszańskie
- : -
PBI Wola Rzeczycka
Bezimienni Chwałowice
- : -
Żaczki Wrzawy
Alaves Stalowa Wola
- : -
Żurawina Nowiny
Serwatka Futsal Team Żabno
- : -
YOUNG OLDS BOYS Żabno
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
San Kłyżów
San Kłyżów 9 22 54 - 20 7 1 1
2
PCOW Markov Stalowa Wola
PCOW Markov Stalowa Wola 5 15 29 - 6 5 0 0
3
Sympatyczni Nisko
Sympatyczni Nisko 5 13 42 - 5 4 1 0
4
Wichry Rzeczyca Długa
Wichry Rzeczyca Długa 4 9 17 - 5 3 0 1
5
Unia Skowierzyn
Unia Skowierzyn 5 6 24 - 26 2 0 3
6
Truck Kotowa Wola
Truck Kotowa Wola 6 3 5 - 40 1 0 5 1 3 3 - 1
7
WALKIELONA Furmany
WALKIELONA Furmany 4 3 6 - 19 1 0 3 1 3 2 - 0
8
SOLO Team Brandwica
SOLO Team Brandwica 4 3 11 - 22 1 0 3
9
Promil Squad Zaleszany
Promil Squad Zaleszany 5 3 13 - 19 1 0 4 2 0 1 - 5
10
LZS Majdan Zbydniowski
LZS Majdan Zbydniowski 5 0 4 - 43 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
PCOW Markov Stalowa Wola
5:2
San Kłyżów
WALKIELONA Furmany
2:0
Promil Squad Zaleszany
SOLO Team Brandwica
2:13
Sympatyczni Nisko
Wichry Rzeczyca Długa
7:0
Truck Kotowa Wola
Unia Skowierzyn
10:1
LZS Majdan Zbydniowski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Promil Squad Zaleszany
1:5
PCOW Markov Stalowa Wola
WALKIELONA Furmany
2:7
San Kłyżów
LZS Majdan Zbydniowski
0:12
Sympatyczni Nisko
Unia Skowierzyn
8:1
Truck Kotowa Wola
SOLO Team Brandwica
1:5
Wichry Rzeczyca Długa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SOLO Team Brandwica
1:2
San Kłyżów
Unia Skowierzyn
0:6
PCOW Markov Stalowa Wola
LZS Majdan Zbydniowski
1:4
Wichry Rzeczyca Długa
Promil Squad Zaleszany
1:3
Truck Kotowa Wola
WALKIELONA Furmany
0:5
Sympatyczni Nisko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SOLO Team Brandwica
7:2
Unia Skowierzyn
Promil Squad Zaleszany
8:1
LZS Majdan Zbydniowski
San Kłyżów
3:1
Wichry Rzeczyca Długa
WALKIELONA Furmany
2:7
PCOW Markov Stalowa Wola
Truck Kotowa Wola
0:9
Sympatyczni Nisko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
PCOW Markov Stalowa Wola
6:1
Truck Kotowa Wola
San Kłyżów
3:3
Sympatyczni Nisko
WALKIELONA Furmany
- : -
Wichry Rzeczyca Długa
Unia Skowierzyn
- : -
Promil Squad Zaleszany
LZS Majdan Zbydniowski
- : -
SOLO Team Brandwica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WALKIELONA Furmany
- : -
Truck Kotowa Wola
Sympatyczni Nisko
- : -
Wichry Rzeczyca Długa
PCOW Markov Stalowa Wola
- : -
LZS Majdan Zbydniowski
Promil Squad Zaleszany
- : -
SOLO Team Brandwica
San Kłyżów
11:4
Unia Skowierzyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Truck Kotowa Wola
- : -
LZS Majdan Zbydniowski
Sympatyczni Nisko
- : -
Unia Skowierzyn
San Kłyżów
8:3
Promil Squad Zaleszany
Wichry Rzeczyca Długa
- : -
PCOW Markov Stalowa Wola
WALKIELONA Furmany
- : -
SOLO Team Brandwica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wichry Rzeczyca Długa
- : -
Unia Skowierzyn
PCOW Markov Stalowa Wola
- : -
SOLO Team Brandwica
Truck Kotowa Wola
0:9
San Kłyżów
Sympatyczni Nisko
- : -
Promil Squad Zaleszany
WALKIELONA Furmany
- : -
LZS Majdan Zbydniowski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sympatyczni Nisko
- : -
PCOW Markov Stalowa Wola
Truck Kotowa Wola
- : -
SOLO Team Brandwica
LZS Majdan Zbydniowski
1:9
San Kłyżów
Wichry Rzeczyca Długa
- : -
Promil Squad Zaleszany
WALKIELONA Furmany
- : -
Unia Skowierzyn

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości