Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Azalia Wola Zarczycka
3:2
Podlesianka Podlesie
KS Sarzyna
2:4
Złotsan Kuryłówka
Azalia Brzóza Królewska
2:4
Francesco Jelna
Staromieszczanka Stare Miasto
1:2
Tanew Harasiuki
Retman Ulanów
1:4
KS Jarocin
Sparta Jeżowe
3:3
Rotunda Krzeszów
LKS Brzyska Wola
3:1
ŁKS Łowisko
Czarni Sójkowa
5:2
LZS Przędzel
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
0:3
Tanew Harasiuki
Złotsan Kuryłówka
2:1
Azalia Wola Zarczycka
Podlesianka Podlesie
0:1
Retman Ulanów
ŁKS Łowisko
1:5
KS Sarzyna
Azalia Brzóza Królewska
1:2
Czarni Sójkowa
Rotunda Krzeszów
4:1
Staromieszczanka Stare Miasto
LZS Przędzel
4:4
LKS Brzyska Wola
KS Jarocin
0:9
Sparta Jeżowe
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Staromieszczanka Stare Miasto
3:0
KS Jarocin
Azalia Wola Zarczycka
1:2
ŁKS Łowisko
KS Sarzyna
6:0
LZS Przędzel
Tanew Harasiuki
2:2
Rotunda Krzeszów
Retman Ulanów
1:0
Złotsan Kuryłówka
Sparta Jeżowe
5:0
Podlesianka Podlesie
Czarni Sójkowa
2:4
Francesco Jelna
LKS Brzyska Wola
2:1
Azalia Brzóza Królewska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
3:1
Rotunda Krzeszów
Złotsan Kuryłówka
1:1
Sparta Jeżowe
Podlesianka Podlesie
2:4
Staromieszczanka Stare Miasto
ŁKS Łowisko
0:2
Retman Ulanów
Azalia Brzóza Królewska
2:3
KS Sarzyna
Czarni Sójkowa
0:5
LKS Brzyska Wola
LZS Przędzel
5:3
Azalia Wola Zarczycka
KS Jarocin
3:4
Tanew Harasiuki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Azalia Wola Zarczycka
1:1
Azalia Brzóza Królewska
KS Sarzyna
5:1
Czarni Sójkowa
Tanew Harasiuki
4:0
Podlesianka Podlesie
Staromieszczanka Stare Miasto
0:1
Złotsan Kuryłówka
Retman Ulanów
1:1
LZS Przędzel
Sparta Jeżowe
3:1
ŁKS Łowisko
Rotunda Krzeszów
2:0
KS Jarocin
LKS Brzyska Wola
0:1
Francesco Jelna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sójkowa
2:0
Azalia Wola Zarczycka
Francesco Jelna
7:0
KS Jarocin
Złotsan Kuryłówka
1:1
Tanew Harasiuki
Podlesianka Podlesie
1:0
Rotunda Krzeszów
ŁKS Łowisko
0:2
Staromieszczanka Stare Miasto
Azalia Brzóza Królewska
1:1
Retman Ulanów
LKS Brzyska Wola
1:4
KS Sarzyna
LZS Przędzel
0:3
Sparta Jeżowe
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Azalia Wola Zarczycka
4:1
LKS Brzyska Wola
KS Sarzyna
0:2
Francesco Jelna
Tanew Harasiuki
3:3
ŁKS Łowisko
Staromieszczanka Stare Miasto
3:2
LZS Przędzel
Retman Ulanów
2:0
Czarni Sójkowa
Sparta Jeżowe
4:1
Azalia Brzóza Królewska
Rotunda Krzeszów
0:0
Złotsan Kuryłówka
KS Jarocin
4:2
Podlesianka Podlesie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
2:1
Podlesianka Podlesie
Złotsan Kuryłówka
4:5
KS Jarocin
ŁKS Łowisko
1:0
Rotunda Krzeszów
KS Sarzyna
4:5
Azalia Wola Zarczycka
Azalia Brzóza Królewska
3:2
Staromieszczanka Stare Miasto
LKS Brzyska Wola
8:1
Retman Ulanów
Czarni Sójkowa
4:3
Sparta Jeżowe
LZS Przędzel
1:11
Tanew Harasiuki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Azalia Wola Zarczycka
2:0
Francesco Jelna
Retman Ulanów
4:1
KS Sarzyna
Sparta Jeżowe
4:4
LKS Brzyska Wola
Staromieszczanka Stare Miasto
1:0
Czarni Sójkowa
Tanew Harasiuki
6:1
Azalia Brzóza Królewska
Rotunda Krzeszów
1:2
LZS Przędzel
KS Jarocin
2:5
ŁKS Łowisko
Podlesianka Podlesie
3:2
Złotsan Kuryłówka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
2:2
Złotsan Kuryłówka
ŁKS Łowisko
0:3
Podlesianka Podlesie
Azalia Wola Zarczycka
1:1
Retman Ulanów
KS Sarzyna
6:4
Sparta Jeżowe
Azalia Brzóza Królewska
3:3
Rotunda Krzeszów
LKS Brzyska Wola
3:0
Staromieszczanka Stare Miasto
Czarni Sójkowa
2:4
Tanew Harasiuki
LZS Przędzel
1:6
KS Jarocin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Złotsan Kuryłówka
0:3
ŁKS Łowisko
Podlesianka Podlesie
2:2
LZS Przędzel
Tanew Harasiuki
4:3
LKS Brzyska Wola
Staromieszczanka Stare Miasto
3:5
KS Sarzyna
Retman Ulanów
3:4
Francesco Jelna
Sparta Jeżowe
3:0
Azalia Wola Zarczycka
Rotunda Krzeszów
5:4
Czarni Sójkowa
KS Jarocin
1:4
Azalia Brzóza Królewska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
4:4
ŁKS Łowisko
Azalia Wola Zarczycka
1:5
Staromieszczanka Stare Miasto
KS Sarzyna
1:1
Tanew Harasiuki
Azalia Brzóza Królewska
3:0
Podlesianka Podlesie
Retman Ulanów
1:2
Sparta Jeżowe
LKS Brzyska Wola
0:2
Rotunda Krzeszów
Czarni Sójkowa
4:0
KS Jarocin
LZS Przędzel
5:3
Złotsan Kuryłówka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Złotsan Kuryłówka
0:3
Azalia Brzóza Królewska
Podlesianka Podlesie
4:1
Czarni Sójkowa
ŁKS Łowisko
8:2
LZS Przędzel
Tanew Harasiuki
3:1
Azalia Wola Zarczycka
Staromieszczanka Stare Miasto
1:0
Retman Ulanów
Sparta Jeżowe
3:0
Francesco Jelna
Rotunda Krzeszów
2:2
KS Sarzyna
KS Jarocin
0:3
LKS Brzyska Wola
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
7:2
LZS Przędzel
Azalia Wola Zarczycka
1:3
Rotunda Krzeszów
KS Sarzyna
4:1
KS Jarocin
Azalia Brzóza Królewska
0:1
ŁKS Łowisko
Retman Ulanów
1:0
Tanew Harasiuki
Sparta Jeżowe
5:2
Staromieszczanka Stare Miasto
LKS Brzyska Wola
4:0
Podlesianka Podlesie
Czarni Sójkowa
3:3
Złotsan Kuryłówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Złotsan Kuryłówka
2:1
LKS Brzyska Wola
Podlesianka Podlesie
2:6
KS Sarzyna
ŁKS Łowisko
1:0
Czarni Sójkowa
Tanew Harasiuki
1:0
Sparta Jeżowe
Rotunda Krzeszów
4:0
Retman Ulanów
LZS Przędzel
1:6
Azalia Brzóza Królewska
KS Jarocin
4:7
Azalia Wola Zarczycka
Staromieszczanka Stare Miasto
3:2
Francesco Jelna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
1:3
Azalia Brzóza Królewska
Złotsan Kuryłówka
5:0
KS Sarzyna
Podlesianka Podlesie
2:3
Azalia Wola Zarczycka
ŁKS Łowisko
5:2
LKS Brzyska Wola
Tanew Harasiuki
2:3
Staromieszczanka Stare Miasto
Rotunda Krzeszów
1:0
Sparta Jeżowe
LZS Przędzel
0:3
Czarni Sójkowa
KS Jarocin
0:0
Retman Ulanów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Azalia Wola Zarczycka
1:0
Złotsan Kuryłówka
KS Sarzyna
0:0
ŁKS Łowisko
Tanew Harasiuki
2:6
Francesco Jelna
Staromieszczanka Stare Miasto
2:2
Rotunda Krzeszów
Retman Ulanów
1:0
Podlesianka Podlesie
Sparta Jeżowe
2:1
KS Jarocin
LKS Brzyska Wola
6:1
LZS Przędzel
Czarni Sójkowa
1:3
Azalia Brzóza Królewska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
1:0
Czarni Sójkowa
Złotsan Kuryłówka
0:3
Retman Ulanów
Podlesianka Podlesie
0:2
Sparta Jeżowe
ŁKS Łowisko
4:1
Azalia Wola Zarczycka
Azalia Brzóza Królewska
0:3
LKS Brzyska Wola
Rotunda Krzeszów
2:0
Tanew Harasiuki
KS Jarocin
4:0
Staromieszczanka Stare Miasto
LZS Przędzel
6:3
KS Sarzyna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Azalia Wola Zarczycka
0:2
LZS Przędzel
KS Sarzyna
6:1
Azalia Brzóza Królewska
Tanew Harasiuki
4:0
KS Jarocin
Staromieszczanka Stare Miasto
3:3
Podlesianka Podlesie
Retman Ulanów
0:2
ŁKS Łowisko
Sparta Jeżowe
4:1
Złotsan Kuryłówka
Rotunda Krzeszów
2:0
Francesco Jelna
LKS Brzyska Wola
3:2
Czarni Sójkowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
4:3
LKS Brzyska Wola
Złotsan Kuryłówka
3:2
Staromieszczanka Stare Miasto
Podlesianka Podlesie
4:1
Tanew Harasiuki
ŁKS Łowisko
0:1
Sparta Jeżowe
Azalia Brzóza Królewska
5:2
Azalia Wola Zarczycka
Czarni Sójkowa
2:6
KS Sarzyna
LZS Przędzel
5:3
Retman Ulanów
KS Jarocin
0:5
Rotunda Krzeszów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Azalia Wola Zarczycka
3:1
Czarni Sójkowa
KS Sarzyna
3:3
LKS Brzyska Wola
Tanew Harasiuki
1:0
Złotsan Kuryłówka
Staromieszczanka Stare Miasto
2:2
ŁKS Łowisko
Retman Ulanów
1:1
Azalia Brzóza Królewska
Sparta Jeżowe
1:0
LZS Przędzel
Rotunda Krzeszów
2:1
Podlesianka Podlesie
KS Jarocin
2:1
Francesco Jelna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
1:2
KS Sarzyna
Złotsan Kuryłówka
4:3
Rotunda Krzeszów
Podlesianka Podlesie
1:0
KS Jarocin
ŁKS Łowisko
2:1
Tanew Harasiuki
Azalia Brzóza Królewska
0:4
Sparta Jeżowe
LKS Brzyska Wola
4:2
Azalia Wola Zarczycka
Czarni Sójkowa
1:0
Retman Ulanów
LZS Przędzel
3:6
Staromieszczanka Stare Miasto
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlesianka Podlesie
0:2
Francesco Jelna
Azalia Wola Zarczycka
1:1
KS Sarzyna
Tanew Harasiuki
1:3
LZS Przędzel
Staromieszczanka Stare Miasto
5:3
Azalia Brzóza Królewska
Retman Ulanów
2:0
LKS Brzyska Wola
Sparta Jeżowe
3:1
Czarni Sójkowa
Rotunda Krzeszów
0:1
ŁKS Łowisko
KS Jarocin
1:2
Złotsan Kuryłówka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
0:0
Azalia Wola Zarczycka
Złotsan Kuryłówka
1:3
Podlesianka Podlesie
ŁKS Łowisko
4:0
KS Jarocin
KS Sarzyna
4:0
Retman Ulanów
Azalia Brzóza Królewska
2:2
Tanew Harasiuki
LKS Brzyska Wola
0:3
Sparta Jeżowe
Czarni Sójkowa
4:3
Staromieszczanka Stare Miasto
LZS Przędzel
1:2
Rotunda Krzeszów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Złotsan Kuryłówka
4:0
Francesco Jelna
Podlesianka Podlesie
0:0
ŁKS Łowisko
Tanew Harasiuki
2:3
Czarni Sójkowa
Staromieszczanka Stare Miasto
3:2
LKS Brzyska Wola
Retman Ulanów
0:0
Azalia Wola Zarczycka
Sparta Jeżowe
2:1
KS Sarzyna
Rotunda Krzeszów
3:2
Azalia Brzóza Królewska
KS Jarocin
5:1
LZS Przędzel
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
2:0
Retman Ulanów
ŁKS Łowisko
2:1
Złotsan Kuryłówka
Azalia Wola Zarczycka
1:2
Sparta Jeżowe
KS Sarzyna
0:3
Staromieszczanka Stare Miasto
Azalia Brzóza Królewska
3:3
KS Jarocin
LKS Brzyska Wola
6:2
Tanew Harasiuki
Czarni Sójkowa
0:2
Rotunda Krzeszów
LZS Przędzel
2:1
Podlesianka Podlesie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Złotsan Kuryłówka
2:0
LZS Przędzel
Podlesianka Podlesie
6:1
Azalia Brzóza Królewska
ŁKS Łowisko
4:1
Francesco Jelna
Tanew Harasiuki
3:9
KS Sarzyna
Staromieszczanka Stare Miasto
4:3
Azalia Wola Zarczycka
Sparta Jeżowe
3:0
Retman Ulanów
Rotunda Krzeszów
3:1
LKS Brzyska Wola
KS Jarocin
3:0
Czarni Sójkowa
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
0:2
Sparta Jeżowe
Azalia Wola Zarczycka
4:0
Tanew Harasiuki
KS Sarzyna
4:2
Rotunda Krzeszów
Azalia Brzóza Królewska
3:2
Złotsan Kuryłówka
Retman Ulanów
1:1
Staromieszczanka Stare Miasto
LKS Brzyska Wola
6:1
KS Jarocin
Czarni Sójkowa
0:5
Podlesianka Podlesie
LZS Przędzel
3:1
ŁKS Łowisko
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Złotsan Kuryłówka
1:1
Czarni Sójkowa
Podlesianka Podlesie
1:4
LKS Brzyska Wola
ŁKS Łowisko
1:1
Azalia Brzóza Królewska
Tanew Harasiuki
0:6
Retman Ulanów
Staromieszczanka Stare Miasto
1:2
Sparta Jeżowe
Rotunda Krzeszów
4:0
Azalia Wola Zarczycka
LZS Przędzel
1:4
Francesco Jelna
KS Jarocin
8:3
KS Sarzyna
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
2:2
Staromieszczanka Stare Miasto
Azalia Wola Zarczycka
3:2
KS Jarocin
KS Sarzyna
0:3*
Podlesianka Podlesie
Azalia Brzóza Królewska
6:1
LZS Przędzel
Retman Ulanów
0:2
Rotunda Krzeszów
Sparta Jeżowe
0:2
Tanew Harasiuki
LKS Brzyska Wola
6:3
Złotsan Kuryłówka
Czarni Sójkowa
0:4
ŁKS Łowisko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości