Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Łętownia
3:0*
Złotsan Kuryłówka
Sparta Jeżowe
1:2
Rotunda Krzeszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łowisko
6:1
Advit Łętownia
Złotsan Kuryłówka
0:3
Azalia Wola Zarczycka
Rotunda Krzeszów
1:2
Staromieszczanka Stare Miasto
KS Jarocin
0:9
Sparta Jeżowe
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Łętownia
1:1
LZS "Polonia" Przędzel
Azalia Wola Zarczycka
0:7
ŁKS Łowisko
Staromieszczanka Stare Miasto
3:0*
KS Jarocin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Złotsan Kuryłówka
0:7
Sparta Jeżowe
LZS "Polonia" Przędzel
3:0
Azalia Wola Zarczycka
Azalia Brzóza Królewska
5:3
Advit Łętownia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotunda Krzeszów
1:0
KS Jarocin
Sparta Jeżowe
9:0
ŁKS Łowisko
Azalia Wola Zarczycka
0:2
Azalia Brzóza Królewska
Staromieszczanka Stare Miasto
5:0
Złotsan Kuryłówka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łowisko
6:1
Staromieszczanka Stare Miasto
LZS "Polonia" Przędzel
0:3*
Sparta Jeżowe
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotunda Krzeszów
21:0
Złotsan Kuryłówka
Sparta Jeżowe
2:1
Azalia Brzóza Królewska
Staromieszczanka Stare Miasto
2:0
LZS "Polonia" Przędzel
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łowisko
3:0
Rotunda Krzeszów
Złotsan Kuryłówka
1:2
KS Jarocin
Advit Łętownia
3:0
Azalia Wola Zarczycka
Azalia Brzóza Królewska
1:2
Staromieszczanka Stare Miasto
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotunda Krzeszów
1:1
LZS "Polonia" Przędzel
KS Jarocin
2:4
ŁKS Łowisko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS "Polonia" Przędzel
2:1
KS Jarocin
Advit Łętownia
1:3
Sparta Jeżowe
Azalia Brzóza Królewska
5:1
Rotunda Krzeszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Złotsan Kuryłówka
1:8
ŁKS Łowisko
KS Jarocin
1:7
Azalia Brzóza Królewska
Sparta Jeżowe
5:0
Azalia Wola Zarczycka
Staromieszczanka Stare Miasto
2:2
Advit Łętownia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS "Polonia" Przędzel
3:0*
Złotsan Kuryłówka
Azalia Wola Zarczycka
1:2
Staromieszczanka Stare Miasto
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łowisko
2:3
LZS "Polonia" Przędzel
Złotsan Kuryłówka
0:4
Azalia Brzóza Królewska
Rotunda Krzeszów
1:0
Advit Łętownia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Łętownia
5:0
KS Jarocin
Sparta Jeżowe
1:1
Staromieszczanka Stare Miasto
Azalia Brzóza Królewska
3:0
ŁKS Łowisko
Azalia Wola Zarczycka
0:8
Rotunda Krzeszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS "Polonia" Przędzel
0:3
Azalia Brzóza Królewska
KS Jarocin
1:0
Azalia Wola Zarczycka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotunda Krzeszów
2:4
Sparta Jeżowe
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Łętownia
2:0
ŁKS Łowisko
Sparta Jeżowe
9:2
KS Jarocin
Staromieszczanka Stare Miasto
0:3
Rotunda Krzeszów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łowisko
- : -
Azalia Wola Zarczycka
LZS "Polonia" Przędzel
1:4
Advit Łętownia
KS Jarocin
3:7
Staromieszczanka Stare Miasto
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Łętownia
1:0
Azalia Brzóza Królewska
Azalia Wola Zarczycka
1:1
LZS "Polonia" Przędzel
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łowisko
1:1
Sparta Jeżowe
KS Jarocin
2:5
Rotunda Krzeszów
Azalia Brzóza Królewska
8:0
Azalia Wola Zarczycka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jeżowe
10:1
LZS "Polonia" Przędzel
Staromieszczanka Stare Miasto
3:0*
ŁKS Łowisko
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Azalia Brzóza Królewska
2:3
Sparta Jeżowe
LZS "Polonia" Przędzel
1:3
Staromieszczanka Stare Miasto
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotunda Krzeszów
4:2
ŁKS Łowisko
Azalia Wola Zarczycka
0:6
Advit Łętownia
Staromieszczanka Stare Miasto
1:2
Azalia Brzóza Królewska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łowisko
9:4
KS Jarocin
LZS "Polonia" Przędzel
1:5
Rotunda Krzeszów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotunda Krzeszów
1:5
Azalia Brzóza Królewska
KS Jarocin
12:0
LZS "Polonia" Przędzel
Sparta Jeżowe
4:2
Advit Łętownia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Azalia Wola Zarczycka
1:5
Sparta Jeżowe
Azalia Brzóza Królewska
9:0
KS Jarocin
Advit Łętownia
5:2
Staromieszczanka Stare Miasto
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Staromieszczanka Stare Miasto
6:0
Azalia Wola Zarczycka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS "Polonia" Przędzel
2:5
ŁKS Łowisko
Advit Łętownia
5:0
Rotunda Krzeszów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łowisko
0:9
Azalia Brzóza Królewska
Rotunda Krzeszów
2:2
Azalia Wola Zarczycka
KS Jarocin
2:4
Advit Łętownia
Staromieszczanka Stare Miasto
1:1
Sparta Jeżowe
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Azalia Brzóza Królewska
3:0
LZS "Polonia" Przędzel
Azalia Wola Zarczycka
5:1
KS Jarocin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości