Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sarzyna
2:4
Złotsan Kuryłówka
Azalia Wola Zarczycka
3:2
Podlesianka Podlesie
Azalia Brzóza Królewska
2:4
Francesco Jelna
Staromieszczanka Stare Miasto
1:2
Tanew Harasiuki
Retman Ulanów
1:4
KS Jarocin
Sparta Jeżowe
3:3
Rotunda Krzeszów
LKS Brzyska Wola
3:1
ŁKS Łowisko
Czarni Sójkowa
5:2
LZS Przędzel
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
0:3
Tanew Harasiuki
Złotsan Kuryłówka
2:1
Azalia Wola Zarczycka
Podlesianka Podlesie
0:1
Retman Ulanów
ŁKS Łowisko
1:5
KS Sarzyna
Azalia Brzóza Królewska
1:2
Czarni Sójkowa
Rotunda Krzeszów
4:1
Staromieszczanka Stare Miasto
LZS Przędzel
4:4
LKS Brzyska Wola
KS Jarocin
0:9
Sparta Jeżowe
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Azalia Wola Zarczycka
1:2
ŁKS Łowisko
KS Sarzyna
6:0
LZS Przędzel
Tanew Harasiuki
2:2
Rotunda Krzeszów
Staromieszczanka Stare Miasto
3:0
KS Jarocin
Retman Ulanów
1:0
Złotsan Kuryłówka
Sparta Jeżowe
5:0
Podlesianka Podlesie
LKS Brzyska Wola
2:1
Azalia Brzóza Królewska
Czarni Sójkowa
2:4
Francesco Jelna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
3:1
Rotunda Krzeszów
Złotsan Kuryłówka
1:1
Sparta Jeżowe
Podlesianka Podlesie
2:4
Staromieszczanka Stare Miasto
ŁKS Łowisko
0:2
Retman Ulanów
Azalia Brzóza Królewska
2:3
KS Sarzyna
Czarni Sójkowa
0:5
LKS Brzyska Wola
LZS Przędzel
5:3
Azalia Wola Zarczycka
KS Jarocin
3:4
Tanew Harasiuki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Azalia Wola Zarczycka
1:1
Azalia Brzóza Królewska
KS Sarzyna
5:1
Czarni Sójkowa
Tanew Harasiuki
4:0
Podlesianka Podlesie
Staromieszczanka Stare Miasto
0:1
Złotsan Kuryłówka
Retman Ulanów
1:1
LZS Przędzel
Sparta Jeżowe
3:1
ŁKS Łowisko
Rotunda Krzeszów
2:0
KS Jarocin
LKS Brzyska Wola
0:1
Francesco Jelna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
7:0
KS Jarocin
Złotsan Kuryłówka
1:1
Tanew Harasiuki
Podlesianka Podlesie
1:0
Rotunda Krzeszów
ŁKS Łowisko
0:2
Staromieszczanka Stare Miasto
Azalia Brzóza Królewska
1:1
Retman Ulanów
LKS Brzyska Wola
1:4
KS Sarzyna
Czarni Sójkowa
2:0
Azalia Wola Zarczycka
LZS Przędzel
0:3
Sparta Jeżowe
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Azalia Wola Zarczycka
4:1
LKS Brzyska Wola
KS Sarzyna
0:2
Francesco Jelna
Tanew Harasiuki
3:3
ŁKS Łowisko
Staromieszczanka Stare Miasto
3:2
LZS Przędzel
Retman Ulanów
2:0
Czarni Sójkowa
Sparta Jeżowe
4:1
Azalia Brzóza Królewska
Rotunda Krzeszów
0:0
Złotsan Kuryłówka
KS Jarocin
4:2
Podlesianka Podlesie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
2:1
Podlesianka Podlesie
Złotsan Kuryłówka
4:5
KS Jarocin
ŁKS Łowisko
1:0
Rotunda Krzeszów
Azalia Brzóza Królewska
3:2
Staromieszczanka Stare Miasto
LKS Brzyska Wola
8:1
Retman Ulanów
Czarni Sójkowa
4:3
Sparta Jeżowe
LZS Przędzel
1:11
Tanew Harasiuki
KS Sarzyna
4:5
Azalia Wola Zarczycka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlesianka Podlesie
3:2
Złotsan Kuryłówka
Azalia Wola Zarczycka
2:0
Francesco Jelna
Tanew Harasiuki
6:1
Azalia Brzóza Królewska
Staromieszczanka Stare Miasto
1:0
Czarni Sójkowa
Retman Ulanów
4:1
KS Sarzyna
Sparta Jeżowe
4:4
LKS Brzyska Wola
Rotunda Krzeszów
1:2
LZS Przędzel
KS Jarocin
2:5
ŁKS Łowisko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
2:2
Złotsan Kuryłówka
ŁKS Łowisko
0:3
Podlesianka Podlesie
Azalia Wola Zarczycka
1:1
Retman Ulanów
KS Sarzyna
6:4
Sparta Jeżowe
Azalia Brzóza Królewska
3:3
Rotunda Krzeszów
LKS Brzyska Wola
3:0
Staromieszczanka Stare Miasto
Czarni Sójkowa
2:4
Tanew Harasiuki
LZS Przędzel
1:6
KS Jarocin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Retman Ulanów
3:4
Francesco Jelna
Sparta Jeżowe
3:0
Azalia Wola Zarczycka
Staromieszczanka Stare Miasto
3:5
KS Sarzyna
Tanew Harasiuki
4:3
LKS Brzyska Wola
Rotunda Krzeszów
5:4
Czarni Sójkowa
KS Jarocin
1:4
Azalia Brzóza Królewska
Podlesianka Podlesie
2:2
LZS Przędzel
Złotsan Kuryłówka
0:3
ŁKS Łowisko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
4:4
ŁKS Łowisko
Azalia Wola Zarczycka
1:5
Staromieszczanka Stare Miasto
KS Sarzyna
1:1
Tanew Harasiuki
Azalia Brzóza Królewska
3:0
Podlesianka Podlesie
Retman Ulanów
1:2
Sparta Jeżowe
LKS Brzyska Wola
0:2
Rotunda Krzeszów
Czarni Sójkowa
4:0
KS Jarocin
LZS Przędzel
5:3
Złotsan Kuryłówka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Złotsan Kuryłówka
0:3
Azalia Brzóza Królewska
Podlesianka Podlesie
4:1
Czarni Sójkowa
ŁKS Łowisko
8:2
LZS Przędzel
Tanew Harasiuki
3:1
Azalia Wola Zarczycka
Staromieszczanka Stare Miasto
1:0
Retman Ulanów
Sparta Jeżowe
3:0
Francesco Jelna
Rotunda Krzeszów
2:2
KS Sarzyna
KS Jarocin
0:3
LKS Brzyska Wola
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
7:2
LZS Przędzel
Azalia Wola Zarczycka
1:3
Rotunda Krzeszów
KS Sarzyna
4:1
KS Jarocin
Azalia Brzóza Królewska
0:1
ŁKS Łowisko
Retman Ulanów
1:0
Tanew Harasiuki
Sparta Jeżowe
5:2
Staromieszczanka Stare Miasto
LKS Brzyska Wola
4:0
Podlesianka Podlesie
Czarni Sójkowa
3:3
Złotsan Kuryłówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Złotsan Kuryłówka
2:1
LKS Brzyska Wola
Podlesianka Podlesie
2:6
KS Sarzyna
ŁKS Łowisko
1:0
Czarni Sójkowa
Tanew Harasiuki
1:0
Sparta Jeżowe
Staromieszczanka Stare Miasto
3:2
Francesco Jelna
Rotunda Krzeszów
4:0
Retman Ulanów
LZS Przędzel
1:6
Azalia Brzóza Królewska
KS Jarocin
4:7
Azalia Wola Zarczycka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości