Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
1:2
KS II Podwolina
Truck Kotowa Wola
1:4
Korona Majdan Królewski
Wichry Rzeczyca Długa
6:0
Sanna Zaklików
KS Żupawa
- : -
Kolejarz Knapy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Podwolina
1:7
Wichry Rzeczyca Długa
Płomień Chmielów
8:0
PKS San Stalowa Wola
Truck Kotowa Wola
- : -
KS Żupawa
Sanna Zaklików
0:0
Juniorzy Czarni Lipa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lasowiak Wola Baranowska
1:2
Płomień Chmielów
Juniorzy Czarni Lipa
3:0
KS II Podwolina
PKS San Stalowa Wola
1:4
Kolejarz Knapy
KS Żupawa
- : -
Korona Majdan Królewski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Chmielów
1:0
San Kłyżów
Kolejarz Knapy
1:6
Lasowiak Wola Baranowska
Korona Majdan Królewski
3:2
Sanna Zaklików
Truck Kotowa Wola
1:6
PKS San Stalowa Wola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS San Stalowa Wola
- : -
KS Żupawa
Wichry Rzeczyca Długa
1:1
Płomień Chmielów
Lasowiak Wola Baranowska
9:1
Truck Kotowa Wola
San Kłyżów
6:1
Kolejarz Knapy
Sanna Zaklików
5:3
KS II Podwolina
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Chmielów
4:0
Juniorzy Czarni Lipa
Kolejarz Knapy
1:7
Wichry Rzeczyca Długa
Korona Majdan Królewski
12:1
KS II Podwolina
Truck Kotowa Wola
6:5
San Kłyżów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wichry Rzeczyca Długa
3:0
Truck Kotowa Wola
Juniorzy Czarni Lipa
6:2
Kolejarz Knapy
PKS San Stalowa Wola
4:3
Korona Majdan Królewski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Chmielów
3:0
Sanna Zaklików
Truck Kotowa Wola
1:5
Juniorzy Czarni Lipa
PKS San Stalowa Wola
2:3
Lasowiak Wola Baranowska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Podwolina
0:5
Płomień Chmielów
Lasowiak Wola Baranowska
3:4
Korona Majdan Królewski
San Kłyżów
6:0
PKS San Stalowa Wola
Sanna Zaklików
8:0
Kolejarz Knapy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lasowiak Wola Baranowska
2:7
San Kłyżów
Kolejarz Knapy
3:0
KS II Podwolina
Truck Kotowa Wola
0:3
Sanna Zaklików
PKS San Stalowa Wola
0:3
Wichry Rzeczyca Długa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Podwolina
- : -
Truck Kotowa Wola
San Kłyżów
- : -
Korona Majdan Królewski
Wichry Rzeczyca Długa
- : -
Lasowiak Wola Baranowska
Juniorzy Czarni Lipa
- : -
PKS San Stalowa Wola
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lasowiak Wola Baranowska
- : -
Juniorzy Czarni Lipa
San Kłyżów
- : -
Wichry Rzeczyca Długa
Korona Majdan Królewski
- : -
Płomień Chmielów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Chmielów
- : -
Kolejarz Knapy
Sanna Zaklików
- : -
PKS San Stalowa Wola
Wichry Rzeczyca Długa
- : -
Korona Majdan Królewski
Juniorzy Czarni Lipa
- : -
San Kłyżów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lasowiak Wola Baranowska
- : -
Sanna Zaklików
Truck Kotowa Wola
- : -
Płomień Chmielów
Wichry Rzeczyca Długa
- : -
Juniorzy Czarni Lipa
PKS San Stalowa Wola
- : -
KS II Podwolina
Korona Majdan Królewski
- : -
Kolejarz Knapy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Podwolina
- : -
Lasowiak Wola Baranowska
Kolejarz Knapy
- : -
Truck Kotowa Wola
Sanna Zaklików
- : -
San Kłyżów
Juniorzy Czarni Lipa
- : -
Korona Majdan Królewski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości