Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
2:1
OKS Mokrzyszów
LKS Tarnowska Wola
0:6
Strażak Przyszów
Korona Majdan Królewski
0:2
LZS Jadachy
Sanna Zaklików
0:4
Jeziorak Chwałowice
Termopol Żabno
5:1
Kolejarz Knapy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jadachy
2:1
Jeziorak Chwałowice
Korona Majdan Królewski
7:0
Termopol Żabno
OKS Mokrzyszów
3:0
LKS Tarnowska Wola
Strażak Przyszów
4:1
Sanna Zaklików
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanna Zaklików
2:1
OKS Mokrzyszów
Termopol Żabno
2:2
LZS Jadachy
Jeziorak Chwałowice
0:1
Strażak Przyszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Knapy
0:19
Unia Skowierzyn
LZS Jadachy
3:1
Strażak Przyszów
Truck Kotowa Wola
7:1
LKS Tarnowska Wola
OKS Mokrzyszów
6:0
Jeziorak Chwałowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
4:2
Korona Majdan Królewski
Sanna Zaklików
5:0
Truck Kotowa Wola
Strażak Przyszów
0:3
OKS Mokrzyszów
LKS Tarnowska Wola
5:1
Kolejarz Knapy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Knapy
5:2
Sanna Zaklików
LZS Jadachy
8:0
OKS Mokrzyszów
Korona Majdan Królewski
2:1
LKS Tarnowska Wola
Truck Kotowa Wola
0:6
Jeziorak Chwałowice
Termopol Żabno
1:0
Unia Skowierzyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tarnowska Wola
3:2
Termopol Żabno
Sanna Zaklików
1:4
Korona Majdan Królewski
Jeziorak Chwałowice
7:2
Kolejarz Knapy
Strażak Przyszów
12:1
Truck Kotowa Wola
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Knapy
1:5
Strażak Przyszów
Korona Majdan Królewski
0:3
Jeziorak Chwałowice
Termopol Żabno
2:2
Sanna Zaklików
Truck Kotowa Wola
0:3
OKS Mokrzyszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
1:3
LZS Jadachy
Jeziorak Chwałowice
2:1
Termopol Żabno
OKS Mokrzyszów
13:3
Kolejarz Knapy
Strażak Przyszów
2:0
Korona Majdan Królewski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
5:0
LKS Tarnowska Wola
LZS Jadachy
11:0
Truck Kotowa Wola
Termopol Żabno
2:4
Strażak Przyszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tarnowska Wola
2:3
LZS Jadachy
Truck Kotowa Wola
3:0
Kolejarz Knapy
Sanna Zaklików
2:1
Unia Skowierzyn
OKS Mokrzyszów
5:0
Termopol Żabno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
1:3
Jeziorak Chwałowice
LKS Tarnowska Wola
2:3
Sanna Zaklików
Korona Majdan Królewski
14:0
Truck Kotowa Wola
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Knapy
1:11
Korona Majdan Królewski
Truck Kotowa Wola
0:0
Termopol Żabno
Sanna Zaklików
4:2
LZS Jadachy
Jeziorak Chwałowice
8:0
LKS Tarnowska Wola
Strażak Przyszów
3:0
Unia Skowierzyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Knapy
0:3
Termopol Żabno
LZS Jadachy
2:0
Korona Majdan Królewski
Jeziorak Chwałowice
2:4
Sanna Zaklików
OKS Mokrzyszów
7:1
Unia Skowierzyn
Strażak Przyszów
3:0
LKS Tarnowska Wola
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tarnowska Wola
1:1
OKS Mokrzyszów
Sanna Zaklików
1:2
Strażak Przyszów
Termopol Żabno
1:2
Korona Majdan Królewski
Jeziorak Chwałowice
1:5
LZS Jadachy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tarnowska Wola
1:1
OKS Mokrzyszów
Strażak Przyszów
4:0
Jeziorak Chwałowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
5:0
Kolejarz Knapy
LKS Tarnowska Wola
1:8
Truck Kotowa Wola
Jeziorak Chwałowice
3:0
OKS Mokrzyszów
Strażak Przyszów
3:1
LZS Jadachy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Knapy
0:3
LKS Tarnowska Wola
Korona Majdan Królewski
3:1
Unia Skowierzyn
Truck Kotowa Wola
0:3
Sanna Zaklików
OKS Mokrzyszów
3:2
Strażak Przyszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
3:1
Termopol Żabno
Sanna Zaklików
0:0
Kolejarz Knapy
Jeziorak Chwałowice
23:1
Truck Kotowa Wola
OKS Mokrzyszów
1:2
LZS Jadachy
LKS Tarnowska Wola
0:2
Korona Majdan Królewski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Knapy
0:8
Jeziorak Chwałowice
Korona Majdan Królewski
3:0
Sanna Zaklików
Truck Kotowa Wola
3:10
Strażak Przyszów
Termopol Żabno
3:1
LKS Tarnowska Wola
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanna Zaklików
7:0
Termopol Żabno
Jeziorak Chwałowice
0:1
Korona Majdan Królewski
OKS Mokrzyszów
3:0
Truck Kotowa Wola
Strażak Przyszów
0:2
Kolejarz Knapy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Knapy
3:0
OKS Mokrzyszów
LZS Jadachy
7:3
Unia Skowierzyn
Korona Majdan Królewski
8:1
Strażak Przyszów
Termopol Żabno
2:6
Jeziorak Chwałowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tarnowska Wola
1:3
Unia Skowierzyn
Truck Kotowa Wola
0:6
LZS Jadachy
Strażak Przyszów
0:0
Termopol Żabno
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Knapy
3:3
Truck Kotowa Wola
LZS Jadachy
15:0
LKS Tarnowska Wola
Termopol Żabno
1:6
OKS Mokrzyszów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Knapy
0:6
LZS Jadachy
Korona Majdan Królewski
5:0
Truck Kotowa Wola
Sanna Zaklików
7:1
LKS Tarnowska Wola
Jeziorak Chwałowice
3:3
Unia Skowierzyn
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
3:1
Strażak Przyszów
LKS Tarnowska Wola
0:4
Jeziorak Chwałowice
LZS Jadachy
6:6
Sanna Zaklików
Korona Majdan Królewski
3:0
Kolejarz Knapy
Termopol Żabno
3:0
Truck Kotowa Wola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości