Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Złotsan Kuryłówka
3:1
San Wierzawice
KP Zarzecze
3:1
ŁKS Łowisko
Staromieszczanka Stare Miasto
4:2
KS Jarocin
Victoria Giedlarowa
3:1
Sokół Hucisko
Tanew Wólka Tanewska
4:3
KS II Podwolina
LKS Rzeczyca Długa
2:3
Francesco Jelna
KS Sarzyna
3:3
Podlesianka Podlesie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
3:1
Złotsan Kuryłówka
Podlesianka Podlesie
1:2
Staromieszczanka Stare Miasto
ŁKS Łowisko
3:0
Łęg Stany
KP Zarzecze
0:0
LKS Rzeczyca Długa
KS II Podwolina
2:5
KS Sarzyna
Sokół Hucisko
2:2
Azalia Brzóza Królewska
San Wierzawice
2:1
Tanew Wólka Tanewska
KS Jarocin
2:1
Victoria Giedlarowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Łęg Stany
3:1
Sokół Hucisko
Złotsan Kuryłówka
0:3
KP Zarzecze
KS Sarzyna
5:2
San Wierzawice
Azalia Brzóza Królewska
0:1
KS Jarocin
Staromieszczanka Stare Miasto
5:0
KS II Podwolina
Victoria Giedlarowa
1:0
Podlesianka Podlesie
Tanew Wólka Tanewska
3:4
Francesco Jelna
LKS Rzeczyca Długa
2:2
ŁKS Łowisko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
4:0
KS Sarzyna
Podlesianka Podlesie
3:1
Azalia Brzóza Królewska
ŁKS Łowisko
4:0
Sokół Hucisko
KP Zarzecze
1:1
Tanew Wólka Tanewska
San Wierzawice
2:1
Staromieszczanka Stare Miasto
KS Jarocin
1:2
Łęg Stany
LKS Rzeczyca Długa
2:1
Złotsan Kuryłówka
KS II Podwolina
2:1
Victoria Giedlarowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Azalia Brzóza Królewska
2:2
Łęg Stany
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Łęg Stany
1:2
Podlesianka Podlesie
Złotsan Kuryłówka
0:6
ŁKS Łowisko
KS Sarzyna
2:1
KP Zarzecze
Azalia Brzóza Królewska
1:0
KS II Podwolina
Staromieszczanka Stare Miasto
0:4
Francesco Jelna
Sokół Hucisko
4:3
KS Jarocin
Victoria Giedlarowa
1:1
San Wierzawice
Tanew Wólka Tanewska
2:3
LKS Rzeczyca Długa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
1:0
Victoria Giedlarowa
Złotsan Kuryłówka
2:3
Tanew Wólka Tanewska
Podlesianka Podlesie
2:2
Sokół Hucisko
ŁKS Łowisko
4:0
KS Jarocin
KP Zarzecze
3:1
Staromieszczanka Stare Miasto
KS II Podwolina
0:1
Łęg Stany
LKS Rzeczyca Długa
4:2
KS Sarzyna
San Wierzawice
2:0
Azalia Brzóza Królewska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sarzyna
2:1
Złotsan Kuryłówka
Azalia Brzóza Królewska
0:2
Francesco Jelna
Staromieszczanka Stare Miasto
1:4
LKS Rzeczyca Długa
Sokół Hucisko
3:0
KS II Podwolina
Victoria Giedlarowa
2:1
KP Zarzecze
KS Jarocin
5:0
Podlesianka Podlesie
Tanew Wólka Tanewska
0:3
ŁKS Łowisko
Łęg Stany
1:0
San Wierzawice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łowisko
3:0
Podlesianka Podlesie
KP Zarzecze
6:2
Azalia Brzóza Królewska
LKS Rzeczyca Długa
1:1
Victoria Giedlarowa
Francesco Jelna
4:2
Łęg Stany
Złotsan Kuryłówka
0:5
Staromieszczanka Stare Miasto
KS II Podwolina
4:3
KS Jarocin
San Wierzawice
2:2
Sokół Hucisko
Tanew Wólka Tanewska
2:3
KS Sarzyna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Jarocin
1:3
San Wierzawice
Łęg Stany
4:0
KP Zarzecze
Podlesianka Podlesie
4:2
KS II Podwolina
KS Sarzyna
1:2
ŁKS Łowisko
Azalia Brzóza Królewska
0:0
LKS Rzeczyca Długa
Staromieszczanka Stare Miasto
0:2
Tanew Wólka Tanewska
Sokół Hucisko
0:3
Francesco Jelna
Victoria Giedlarowa
5:1
Złotsan Kuryłówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wierzawice
3:2
Podlesianka Podlesie
Francesco Jelna
2:1
KS Jarocin
Złotsan Kuryłówka
0:3
Azalia Brzóza Królewska
ŁKS Łowisko
5:1
KS II Podwolina
KP Zarzecze
3:2
Sokół Hucisko
KS Sarzyna
5:1
Staromieszczanka Stare Miasto
Tanew Wólka Tanewska
2:1
Victoria Giedlarowa
LKS Rzeczyca Długa
0:5
Łęg Stany
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Hucisko
2:4
LKS Rzeczyca Długa
Podlesianka Podlesie
1:5
Francesco Jelna
Azalia Brzóza Królewska
2:2
Tanew Wólka Tanewska
Staromieszczanka Stare Miasto
1:5
ŁKS Łowisko
KS II Podwolina
2:1
San Wierzawice
Victoria Giedlarowa
3:0
KS Sarzyna
Łęg Stany
1:4
Złotsan Kuryłówka
KS Jarocin
2:1
KP Zarzecze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Zarzecze
2:0
Podlesianka Podlesie
KS Sarzyna
8:4
Azalia Brzóza Królewska
LKS Rzeczyca Długa
5:0
KS Jarocin
Francesco Jelna
4:0
KS II Podwolina
Złotsan Kuryłówka
1:3
Sokół Hucisko
ŁKS Łowisko
8:0
San Wierzawice
Staromieszczanka Stare Miasto
0:0
Victoria Giedlarowa
Tanew Wólka Tanewska
0:0
Łęg Stany
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Azalia Brzóza Królewska
2:1
Staromieszczanka Stare Miasto
KS II Podwolina
1:0
KP Zarzecze
San Wierzawice
1:4
Francesco Jelna
Łęg Stany
2:5
KS Sarzyna
Podlesianka Podlesie
4:0
LKS Rzeczyca Długa
Sokół Hucisko
0:2
Tanew Wólka Tanewska
Victoria Giedlarowa
1:3
ŁKS Łowisko
KS Jarocin
8:1
Złotsan Kuryłówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Złotsan Kuryłówka
1:0
Podlesianka Podlesie
ŁKS Łowisko
1:4
Francesco Jelna
KP Zarzecze
3:0
San Wierzawice
KS Sarzyna
5:7
Sokół Hucisko
Staromieszczanka Stare Miasto
4:1
Łęg Stany
Victoria Giedlarowa
2:0
Azalia Brzóza Królewska
Tanew Wólka Tanewska
3:3
KS Jarocin
LKS Rzeczyca Długa
7:0
KS II Podwolina
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wierzawice
1:3
LKS Rzeczyca Długa
Łęg Stany
2:0
Victoria Giedlarowa
Francesco Jelna
1:0
KP Zarzecze
Podlesianka Podlesie
3:2
Tanew Wólka Tanewska
Azalia Brzóza Królewska
1:3
ŁKS Łowisko
KS II Podwolina
3:5
Złotsan Kuryłówka
Sokół Hucisko
4:1
Staromieszczanka Stare Miasto
KS Jarocin
4:0
KS Sarzyna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wierzawice
3:1
Złotsan Kuryłówka
Łęg Stany
1:3
Azalia Brzóza Królewska
Francesco Jelna
1:1
LKS Rzeczyca Długa
Podlesianka Podlesie
3:1
KS Sarzyna
ŁKS Łowisko
2:1
KP Zarzecze
KS II Podwolina
1:0
Tanew Wólka Tanewska
Sokół Hucisko
2:1
Victoria Giedlarowa
KS Jarocin
7:1
Staromieszczanka Stare Miasto
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Łęg Stany
0:2
ŁKS Łowisko
Złotsan Kuryłówka
1:5
Francesco Jelna
KS Sarzyna
1:3
KS II Podwolina
Azalia Brzóza Królewska
1:0
Sokół Hucisko
Staromieszczanka Stare Miasto
3:2
Podlesianka Podlesie
Victoria Giedlarowa
1:0
KS Jarocin
Tanew Wólka Tanewska
3:1
San Wierzawice
LKS Rzeczyca Długa
2:2
KP Zarzecze
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
4:1
Tanew Wólka Tanewska
Podlesianka Podlesie
0:2
Victoria Giedlarowa
ŁKS Łowisko
3:1
LKS Rzeczyca Długa
KP Zarzecze
6:1
Złotsan Kuryłówka
KS II Podwolina
0:1
Staromieszczanka Stare Miasto
Sokół Hucisko
4:0
Łęg Stany
San Wierzawice
1:2
KS Sarzyna
KS Jarocin
1:2
Azalia Brzóza Królewska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Staromieszczanka Stare Miasto
- : -
San Wierzawice
Łęg Stany
- : -
KS Jarocin
Złotsan Kuryłówka
- : -
LKS Rzeczyca Długa
KS Sarzyna
- : -
Francesco Jelna
Azalia Brzóza Królewska
- : -
Podlesianka Podlesie
Sokół Hucisko
- : -
ŁKS Łowisko
Victoria Giedlarowa
- : -
KS II Podwolina
Tanew Wólka Tanewska
- : -
KP Zarzecze
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
- : -
Staromieszczanka Stare Miasto
Podlesianka Podlesie
- : -
Łęg Stany
ŁKS Łowisko
- : -
Złotsan Kuryłówka
KP Zarzecze
- : -
KS Sarzyna
KS II Podwolina
- : -
Azalia Brzóza Królewska
San Wierzawice
- : -
Victoria Giedlarowa
KS Jarocin
- : -
Sokół Hucisko
LKS Rzeczyca Długa
- : -
Tanew Wólka Tanewska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości