Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kępie Zaleszańskie
6:1
LZS Majdan Zbydniowski
San Stalowa Wola
6:0
LZS Turbia
Emaus Gorzyce
3:2
Jagiełło Pilchów
Płomień Trześń
1:3
LZS Wola Rzeczycka
Samtel Zbydniów
1:1
LZS Wydrza
WKS Zabrnie
6:1
Huragan Zdziechowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wola Rzeczycka
0:3
San Stalowa Wola
Jagiełło Pilchów
1:4
Płomień Trześń
WKS Zabrnie
2:1
Emaus Gorzyce
LZS Turbia
0:6
LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Majdan Zbydniowski
0:3
Samtel Zbydniów
Huragan Zdziechowice
0:3
LZS Wydrza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kępie Zaleszańskie
0:4
LZS Wola Rzeczycka
San Stalowa Wola
7:1
Jagiełło Pilchów
Emaus Gorzyce
2:2
Huragan Zdziechowice
Samtel Zbydniów
5:0
LZS Turbia
Płomień Trześń
2:1
WKS Zabrnie
LZS Wydrza
6:1
LZS Majdan Zbydniowski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Zabrnie
2:4
San Stalowa Wola
LZS Wola Rzeczycka
3:1
Samtel Zbydniów
Huragan Zdziechowice
2:1
LZS Majdan Zbydniowski
Emaus Gorzyce
2:4
Płomień Trześń
LZS Turbia
0:1
LZS Wydrza
Jagiełło Pilchów
0:8
LZS Kępie Zaleszańskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kępie Zaleszańskie
2:0
WKS Zabrnie
LZS Majdan Zbydniowski
0:0
LZS Turbia
LZS Wydrza
2:1
LZS Wola Rzeczycka
San Stalowa Wola
5:2
Emaus Gorzyce
Samtel Zbydniów
5:1
Jagiełło Pilchów
Płomień Trześń
4:1
Huragan Zdziechowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wola Rzeczycka
6:0
LZS Majdan Zbydniowski
Huragan Zdziechowice
2:0
LZS Turbia
Jagiełło Pilchów
2:3
LZS Wydrza
WKS Zabrnie
2:2
Samtel Zbydniów
Emaus Gorzyce
1:5
LZS Kępie Zaleszańskie
Płomień Trześń
6:3
San Stalowa Wola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kępie Zaleszańskie
3:0
Płomień Trześń
LZS Majdan Zbydniowski
1:4
Jagiełło Pilchów
LZS Wydrza
0:2
WKS Zabrnie
LZS Turbia
2:7
LZS Wola Rzeczycka
San Stalowa Wola
3:0
Huragan Zdziechowice
Samtel Zbydniów
3:5
Emaus Gorzyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiełło Pilchów
2:0
LZS Turbia
WKS Zabrnie
8:0
LZS Majdan Zbydniowski
San Stalowa Wola
2:3
LZS Kępie Zaleszańskie
Emaus Gorzyce
2:3
LZS Wydrza
Płomień Trześń
1:2
Samtel Zbydniów
Huragan Zdziechowice
0:4
LZS Wola Rzeczycka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wola Rzeczycka
4:1
Jagiełło Pilchów
LZS Kępie Zaleszańskie
6:2
Huragan Zdziechowice
LZS Wydrza
3:3
Płomień Trześń
LZS Turbia
1:5
WKS Zabrnie
Samtel Zbydniów
1:1
San Stalowa Wola
LZS Majdan Zbydniowski
1:2
Emaus Gorzyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Zdziechowice
0:3
Jagiełło Pilchów
WKS Zabrnie
2:3
LZS Wola Rzeczycka
LZS Kępie Zaleszańskie
5:1
Samtel Zbydniów
San Stalowa Wola
3:2
LZS Wydrza
Emaus Gorzyce
6:1
LZS Turbia
Płomień Trześń
6:0
LZS Majdan Zbydniowski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wola Rzeczycka
6:1
Emaus Gorzyce
Jagiełło Pilchów
4:3
WKS Zabrnie
LZS Majdan Zbydniowski
0:5
San Stalowa Wola
LZS Wydrza
1:1
LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Turbia
1:7
Płomień Trześń
Samtel Zbydniów
2:0
Huragan Zdziechowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiełło Pilchów
5:2
Emaus Gorzyce
LZS Wola Rzeczycka
12:1
Płomień Trześń
LZS Majdan Zbydniowski
3:4
LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Wydrza
4:2
Samtel Zbydniów
LZS Turbia
0:6
San Stalowa Wola
Huragan Zdziechowice
1:3
WKS Zabrnie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kępie Zaleszańskie
4:1
LZS Turbia
LZS Wydrza
3:2
Huragan Zdziechowice
San Stalowa Wola
2:0
LZS Wola Rzeczycka
Emaus Gorzyce
0:4
WKS Zabrnie
Samtel Zbydniów
4:1
LZS Majdan Zbydniowski
Płomień Trześń
3:4
Jagiełło Pilchów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Zdziechowice
0:1
Emaus Gorzyce
Jagiełło Pilchów
2:3
San Stalowa Wola
WKS Zabrnie
2:0
Płomień Trześń
LZS Wola Rzeczycka
2:3
LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Majdan Zbydniowski
0:3*
LZS Wydrza
LZS Turbia
0:5
Samtel Zbydniów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kępie Zaleszańskie
4:2
Jagiełło Pilchów
LZS Majdan Zbydniowski
3:2
Huragan Zdziechowice
LZS Wydrza
3:1
LZS Turbia
San Stalowa Wola
0:1
WKS Zabrnie
Samtel Zbydniów
4:6
LZS Wola Rzeczycka
Płomień Trześń
4:3
Emaus Gorzyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Zdziechowice
5:3
Płomień Trześń
Jagiełło Pilchów
2:2
Samtel Zbydniów
WKS Zabrnie
0:1
LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Wola Rzeczycka
7:3
LZS Wydrza
LZS Turbia
3:2
LZS Majdan Zbydniowski
Emaus Gorzyce
0:9
San Stalowa Wola
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kępie Zaleszańskie
- : -
Emaus Gorzyce
LZS Majdan Zbydniowski
- : -
LZS Wola Rzeczycka
LZS Wydrza
- : -
Jagiełło Pilchów
LZS Turbia
- : -
Huragan Zdziechowice
San Stalowa Wola
- : -
Płomień Trześń
Samtel Zbydniów
- : -
WKS Zabrnie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiełło Pilchów
- : -
LZS Majdan Zbydniowski
WKS Zabrnie
- : -
LZS Wydrza
LZS Wola Rzeczycka
- : -
LZS Turbia
Huragan Zdziechowice
- : -
San Stalowa Wola
Emaus Gorzyce
- : -
Samtel Zbydniów
Płomień Trześń
- : -
LZS Kępie Zaleszańskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości