Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krzątka
2:0
Czarni Lipa
Lasowiak Wola Baranowska
0:4
Jeziorak Chwałowice
Transdźwig Stale
9:4
Unia Skowierzyn
OKS Wielowieś
4:0
Wspólnota Serbinów
OKS Mokrzyszów
2:1
KS Żupawa
Strzelec Dąbrowica
2:3
Samtel Zbydniów
Sanna Zaklików
2:0
San Wrzawy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krzątka
1:3
Lasowiak Wola Baranowska
Wspólnota Serbinów
2:6
Transdźwig Stale
KS Żupawa
3:4
Sanna Zaklików
San Wrzawy
1:2
OKS Wielowieś
Unia Skowierzyn
2:4
Strzelec Dąbrowica
Jeziorak Chwałowice
2:2
LZS Kępie Zaleszańskie
Czarni Lipa
6:2
Samtel Zbydniów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lasowiak Wola Baranowska
1:1
Czarni Lipa
Transdźwig Stale
8:2
San Wrzawy
OKS Wielowieś
5:0
KS Żupawa
OKS Mokrzyszów
2:1
Jeziorak Chwałowice
LZS Kępie Zaleszańskie
5:4
LZS Krzątka
Strzelec Dąbrowica
6:1
Wspólnota Serbinów
Sanna Zaklików
3:6
Kolejarz Knapy
Samtel Zbydniów
- : -
Unia Skowierzyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krzątka
0:3
OKS Mokrzyszów
Wspólnota Serbinów
6:1
Samtel Zbydniów
Lasowiak Wola Baranowska
3:1
LZS Kępie Zaleszańskie
Kolejarz Knapy
5:3
OKS Wielowieś
KS Żupawa
1:7
Transdźwig Stale
San Wrzawy
2:3
Strzelec Dąbrowica
Jeziorak Chwałowice
4:1
Sanna Zaklików
Czarni Lipa
4:3
Unia Skowierzyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
6:2
Kolejarz Knapy
Unia Skowierzyn
4:2
Wspólnota Serbinów
OKS Wielowieś
4:4
Jeziorak Chwałowice
OKS Mokrzyszów
1:1
Lasowiak Wola Baranowska
LZS Kępie Zaleszańskie
0:4
Czarni Lipa
Strzelec Dąbrowica
0:0
KS Żupawa
Sanna Zaklików
6:2
LZS Krzątka
Samtel Zbydniów
0:7
San Wrzawy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krzątka
1:5
OKS Wielowieś
Lasowiak Wola Baranowska
7:2
Sanna Zaklików
Kolejarz Knapy
1:3
Strzelec Dąbrowica
KS Żupawa
7:0
Samtel Zbydniów
San Wrzawy
5:2
Unia Skowierzyn
LZS Kępie Zaleszańskie
2:2
OKS Mokrzyszów
Jeziorak Chwałowice
1:1
Transdźwig Stale
Czarni Lipa
5:1
Wspólnota Serbinów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wspólnota Serbinów
3:1
San Wrzawy
Transdźwig Stale
3:1
LZS Krzątka
Unia Skowierzyn
1:1
KS Żupawa
OKS Wielowieś
2:3
Lasowiak Wola Baranowska
OKS Mokrzyszów
1:2
Czarni Lipa
Strzelec Dąbrowica
1:3
Jeziorak Chwałowice
Sanna Zaklików
7:1
LZS Kępie Zaleszańskie
Samtel Zbydniów
3:1
Kolejarz Knapy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krzątka
0:2
Strzelec Dąbrowica
Lasowiak Wola Baranowska
0:3
Transdźwig Stale
Kolejarz Knapy
2:2
Unia Skowierzyn
KS Żupawa
6:0
Wspólnota Serbinów
OKS Mokrzyszów
1:3
Sanna Zaklików
LZS Kępie Zaleszańskie
0:6
OKS Wielowieś
Jeziorak Chwałowice
6:1
Samtel Zbydniów
Czarni Lipa
3:1
San Wrzawy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wspólnota Serbinów
4:4
Kolejarz Knapy
Transdźwig Stale
6:0
LZS Kępie Zaleszańskie
San Wrzawy
1:2
KS Żupawa
Unia Skowierzyn
0:5
Jeziorak Chwałowice
OKS Wielowieś
4:1
OKS Mokrzyszów
Strzelec Dąbrowica
1:3
Lasowiak Wola Baranowska
Sanna Zaklików
3:2
Czarni Lipa
Samtel Zbydniów
0:1
LZS Krzątka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krzątka
2:3
Unia Skowierzyn
Lasowiak Wola Baranowska
3:0
Samtel Zbydniów
Kolejarz Knapy
1:4
San Wrzawy
OKS Mokrzyszów
0:3
Transdźwig Stale
LZS Kępie Zaleszańskie
1:4
Strzelec Dąbrowica
Jeziorak Chwałowice
1:0
Wspólnota Serbinów
Czarni Lipa
1:1
KS Żupawa
Sanna Zaklików
1:3
OKS Wielowieś
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wspólnota Serbinów
3:6
LZS Krzątka
Transdźwig Stale
6:2
Sanna Zaklików
KS Żupawa
5:0
Kolejarz Knapy
San Wrzawy
0:4
Jeziorak Chwałowice
Unia Skowierzyn
1:3
Lasowiak Wola Baranowska
OKS Wielowieś
4:1
Czarni Lipa
Strzelec Dąbrowica
1:2
OKS Mokrzyszów
Samtel Zbydniów
0:2
LZS Kępie Zaleszańskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości