Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Turbia
3:2
Truck Kotowa Wola
Milenium Bieliny
0:8
PKS San Stalowa Wola
LZS Majdan Zbydniowski
0:3
Radosan Radomyśl
Orzeł Glinianka
4:1
Jaruga Bieliniec
WKS Kurzyna
2:2
Sanna Zaklików
KS Jarocin
4:1
Huragan Zdziechowice
Jagiełło Pilchów
1:2
LZS Wola Rzeczycka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wola Rzeczycka
5:1
Orzeł Glinianka
Jaruga Bieliniec
4:1
Milenium Bieliny
LZS Majdan Zbydniowski
0:6
KS Jarocin
Sanna Zaklików
9:2
Jagiełło Pilchów
PKS San Stalowa Wola
1:0
LZS Turbia
Radosan Radomyśl
9:1
Truck Kotowa Wola
Huragan Zdziechowice
3:0
WKS Kurzyna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiełło Pilchów
1:4
Huragan Zdziechowice
Truck Kotowa Wola
4:1
PKS San Stalowa Wola
LZS Turbia
2:0
Jaruga Bieliniec
Orzeł Glinianka
0:3
Sanna Zaklików
WKS Kurzyna
2:1
LZS Majdan Zbydniowski
KS Jarocin
1:0
Radosan Radomyśl
Milenium Bieliny
2:11
LZS Wola Rzeczycka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Radosan Radomyśl
0:2
PKS San Stalowa Wola
LZS Wola Rzeczycka
4:0
LZS Turbia
Jaruga Bieliniec
4:2
Truck Kotowa Wola
LZS Majdan Zbydniowski
1:2
Jagiełło Pilchów
Sanna Zaklików
11:0
Milenium Bieliny
KS Jarocin
4:0
WKS Kurzyna
Huragan Zdziechowice
2:0
Orzeł Glinianka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Milenium Bieliny
3:6
Huragan Zdziechowice
Jagiełło Pilchów
1:5
KS Jarocin
Orzeł Glinianka
0:3
LZS Majdan Zbydniowski
LZS Turbia
0:3
Sanna Zaklików
Truck Kotowa Wola
1:7
LZS Wola Rzeczycka
PKS San Stalowa Wola
5:0
Jaruga Bieliniec
WKS Kurzyna
6:0
Radosan Radomyśl
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Zdziechowice
3:1
LZS Turbia
Sanna Zaklików
2:3
Truck Kotowa Wola
LZS Wola Rzeczycka
3:2
PKS San Stalowa Wola
KS Jarocin
3:1
Orzeł Glinianka
Radosan Radomyśl
2:1
Jaruga Bieliniec
WKS Kurzyna
3:2
Jagiełło Pilchów
LZS Majdan Zbydniowski
5:2
Milenium Bieliny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiełło Pilchów
3:2
Radosan Radomyśl
Milenium Bieliny
0:10
KS Jarocin
Jaruga Bieliniec
1:1
LZS Wola Rzeczycka
LZS Turbia
8:1
LZS Majdan Zbydniowski
Orzeł Glinianka
0:4
WKS Kurzyna
Truck Kotowa Wola
3:0
Huragan Zdziechowice
PKS San Stalowa Wola
1:3
Sanna Zaklików
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiełło Pilchów
1:1
Orzeł Glinianka
KS Jarocin
3:5
LZS Turbia
Sanna Zaklików
6:0
Jaruga Bieliniec
Radosan Radomyśl
0:1
LZS Wola Rzeczycka
Huragan Zdziechowice
1:4
PKS San Stalowa Wola
LZS Majdan Zbydniowski
1:4
Truck Kotowa Wola
WKS Kurzyna
10:0
Milenium Bieliny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wola Rzeczycka
1:1
Sanna Zaklików
Milenium Bieliny
3:4
Jagiełło Pilchów
Jaruga Bieliniec
2:4
Huragan Zdziechowice
Truck Kotowa Wola
2:2
KS Jarocin
LZS Turbia
1:0
WKS Kurzyna
Orzeł Glinianka
1:3
Radosan Radomyśl
PKS San Stalowa Wola
1:0
LZS Majdan Zbydniowski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiełło Pilchów
3:1
LZS Turbia
Orzeł Glinianka
0:1
Milenium Bieliny
KS Jarocin
2:1
PKS San Stalowa Wola
Radosan Radomyśl
1:5
Sanna Zaklików
Huragan Zdziechowice
2:2
LZS Wola Rzeczycka
WKS Kurzyna
3:1
Truck Kotowa Wola
LZS Majdan Zbydniowski
5:0
Jaruga Bieliniec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wola Rzeczycka
6:3
LZS Majdan Zbydniowski
Milenium Bieliny
3:2
Radosan Radomyśl
Jaruga Bieliniec
0:6
KS Jarocin
Truck Kotowa Wola
5:0
Jagiełło Pilchów
LZS Turbia
5:1
Orzeł Glinianka
Sanna Zaklików
4:1
Huragan Zdziechowice
PKS San Stalowa Wola
0:2
WKS Kurzyna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiełło Pilchów
1:5
PKS San Stalowa Wola
KS Jarocin
6:3
LZS Wola Rzeczycka
Radosan Radomyśl
0:0
Huragan Zdziechowice
LZS Majdan Zbydniowski
0:2
Sanna Zaklików
WKS Kurzyna
2:0
Jaruga Bieliniec
Orzeł Glinianka
0:4
Truck Kotowa Wola
Milenium Bieliny
1:6
LZS Turbia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wola Rzeczycka
1:2
WKS Kurzyna
Jaruga Bieliniec
2:1
Jagiełło Pilchów
Truck Kotowa Wola
4:1
Milenium Bieliny
LZS Turbia
2:4
Radosan Radomyśl
Sanna Zaklików
0:1
KS Jarocin
PKS San Stalowa Wola
5:0
Orzeł Glinianka
Huragan Zdziechowice
1:1
LZS Majdan Zbydniowski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS San Stalowa Wola
17:0
Milenium Bieliny
Radosan Radomyśl
1:2
LZS Majdan Zbydniowski
Jaruga Bieliniec
4:4
Orzeł Glinianka
LZS Wola Rzeczycka
5:1
Jagiełło Pilchów
Truck Kotowa Wola
7:4
LZS Turbia
Sanna Zaklików
2:0
WKS Kurzyna
Huragan Zdziechowice
0:4
KS Jarocin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Jarocin
4:0
LZS Majdan Zbydniowski
Truck Kotowa Wola
3:1
Radosan Radomyśl
Jagiełło Pilchów
0:3
Sanna Zaklików
LZS Turbia
1:5
PKS San Stalowa Wola
Orzeł Glinianka
3:4
LZS Wola Rzeczycka
Milenium Bieliny
0:2
Jaruga Bieliniec
WKS Kurzyna
2:0
Huragan Zdziechowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wola Rzeczycka
9:0
Milenium Bieliny
Jaruga Bieliniec
- : -
LZS Turbia
Radosan Radomyśl
0:3
KS Jarocin
LZS Majdan Zbydniowski
2:5
WKS Kurzyna
Sanna Zaklików
5:0
Orzeł Glinianka
PKS San Stalowa Wola
3:1
Truck Kotowa Wola
Huragan Zdziechowice
2:1
Jagiełło Pilchów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiełło Pilchów
0:2
LZS Majdan Zbydniowski
Milenium Bieliny
0:8
Sanna Zaklików
Truck Kotowa Wola
5:1
Jaruga Bieliniec
LZS Turbia
3:1
LZS Wola Rzeczycka
Orzeł Glinianka
1:1
Huragan Zdziechowice
PKS San Stalowa Wola
5:0
Radosan Radomyśl
WKS Kurzyna
1:2
KS Jarocin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanna Zaklików
8:1
LZS Turbia
LZS Wola Rzeczycka
5:2
Truck Kotowa Wola
Jaruga Bieliniec
1:2
PKS San Stalowa Wola
Radosan Radomyśl
1:4
WKS Kurzyna
LZS Majdan Zbydniowski
5:1
Orzeł Glinianka
KS Jarocin
2:0
Jagiełło Pilchów
Huragan Zdziechowice
4:1
Milenium Bieliny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiełło Pilchów
0:3
WKS Kurzyna
Jaruga Bieliniec
8:2
Radosan Radomyśl
Truck Kotowa Wola
1:3
Sanna Zaklików
LZS Turbia
3:4
Huragan Zdziechowice
Orzeł Glinianka
0:2
KS Jarocin
Milenium Bieliny
2:7
LZS Majdan Zbydniowski
PKS San Stalowa Wola
2:1
LZS Wola Rzeczycka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Radosan Radomyśl
0:3*
Jagiełło Pilchów
Sanna Zaklików
2:0
PKS San Stalowa Wola
LZS Wola Rzeczycka
3:1
Jaruga Bieliniec
LZS Majdan Zbydniowski
1:4
LZS Turbia
KS Jarocin
3:0*
Milenium Bieliny
Huragan Zdziechowice
4:0
Truck Kotowa Wola
WKS Kurzyna
3:0*
Orzeł Glinianka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wola Rzeczycka
3:0*
Radosan Radomyśl
Orzeł Glinianka
1:0
Jagiełło Pilchów
Truck Kotowa Wola
2:1
LZS Majdan Zbydniowski
LZS Turbia
4:0
KS Jarocin
PKS San Stalowa Wola
1:0
Huragan Zdziechowice
Milenium Bieliny
0:7
WKS Kurzyna
Jaruga Bieliniec
1:2
Sanna Zaklików
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Radosan Radomyśl
0:3*
Orzeł Glinianka
Sanna Zaklików
3:0
LZS Wola Rzeczycka
LZS Majdan Zbydniowski
0:4
PKS San Stalowa Wola
KS Jarocin
3:0
Truck Kotowa Wola
Jagiełło Pilchów
3:0
Milenium Bieliny
Huragan Zdziechowice
5:1
Jaruga Bieliniec
WKS Kurzyna
2:3
LZS Turbia
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanna Zaklików
3:0*
Radosan Radomyśl
Milenium Bieliny
1:4
Orzeł Glinianka
Truck Kotowa Wola
1:3
WKS Kurzyna
LZS Turbia
2:2
Jagiełło Pilchów
PKS San Stalowa Wola
0:1
KS Jarocin
Jaruga Bieliniec
4:2
LZS Majdan Zbydniowski
LZS Wola Rzeczycka
1:1
Huragan Zdziechowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Radosan Radomyśl
0:3*
Milenium Bieliny
KS Jarocin
5:1
Jaruga Bieliniec
Huragan Zdziechowice
1:3
Sanna Zaklików
Orzeł Glinianka
5:1
LZS Turbia
Jagiełło Pilchów
3:0
Truck Kotowa Wola
WKS Kurzyna
1:2
PKS San Stalowa Wola
LZS Majdan Zbydniowski
1:1
LZS Wola Rzeczycka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Zdziechowice
3:0*
Radosan Radomyśl
Sanna Zaklików
6:0
LZS Majdan Zbydniowski
LZS Wola Rzeczycka
0:2
KS Jarocin
Jaruga Bieliniec
2:0
WKS Kurzyna
Truck Kotowa Wola
2:1
Orzeł Glinianka
LZS Turbia
7:3
Milenium Bieliny
PKS San Stalowa Wola
3:0
Jagiełło Pilchów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Jarocin
3:0
Sanna Zaklików
Jagiełło Pilchów
2:2
Jaruga Bieliniec
WKS Kurzyna
2:1
LZS Wola Rzeczycka
Radosan Radomyśl
0:3*
LZS Turbia
LZS Majdan Zbydniowski
3:3
Huragan Zdziechowice
Orzeł Glinianka
1:3
PKS San Stalowa Wola
Milenium Bieliny
6:3
Truck Kotowa Wola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości